Te tjera

Këndoi nga çatia e punës në Gjermani, videoja e shqiptarit bëhet virale

Është Kamer Maliqi, shqiptari nga Kosova që jeton dhe vepron në shtetin gjerman.

Ai është vetëm 25 vjeçar, por vullnetin dhe motivin që ka për punë, e ka kthyer në rrafshin pozitiv, duke realizuar video të ndryshme të cilat po bëhen virale në Kosovë dhe po komentohen jashtëzakonisht shumë.
Ai punon në një qytet të Gjermanisë, ndërton dhe rregullon çatitë në këtë shtet. Ka plotë 6 vite që është larguar nga vendlindja, për një jetë më të mirë.

Në kohën e fundit ai u bë viral përmes një videoje të realizuar derisa po punonte. Ai u shfaq duke kënduar vargjet “S’ka faj ktu veç Dafina” të hit-këngës “Llafe llafe”, duke kthyer tekstin për punën e tij.

Kjo video ka ngjallur reagime pozitive, për humorin dhe punën e tij.

Për më shumë shikoni videon më poshtë:
http://https://v16-web.tiktok.com/video/tos/useast2a/tos-useast2a-ve-0068c004/225c48ca1775445a8fe5f4c898ab3347/?a=1988&br=5300&bt=2650&cd=0%7C0%7C1&ch=0&cr=0&cs=0&cv=1&dr=0&ds=3&er=&expire=1631841298&ft=9wMeReTL4kag3&l=202109161914430101890730174D28849F&lr=tiktok_m&mime_type=video_mp4&net=0&pl=0&policy=3&qs=0&rc=anZtbDM6ZjhsNzMzNzczM0ApZjs5Nzg8OWU0NzpoaTo4M2dyNDJncjRfLW9gLS1kMTZzcy9iXzExM2IyLjEwYi8vXjE6Yw%3D%3D&signature=49e5adad592e120a3422e48cb2256208&tk=0&vl=&vr=

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button