Finlanda: Nuk hyjmë në NATO pa Suedinë”, dy vendet stërviten pas ”kërcënimeve” të Putin

  Fermeri nga Krusha: Nuk po gjej punëtorë me pagë 420 euro

  Abazoviq do të ftojë liderët e rajonit të vizitojnë së bashku Kievin

  Liderët opozitarë refuzuan ftesën për pjesëmarrje në manifestimin qendror në Bllacë

  Kadare: Nënë Tereza e thirri Clintonin, i tha bëj diçka për shqiptarët e mi të Kosovës

  Mesiq: Serbët jetojnë në iluzion, Serbia nuk është e fuqishme

  Dita e çlirimit të Kosovës/ Osmani: Nderuam ata që kontribuan në çlirimin dhe pavarësimin e vendit

  Një gjermane që promovon Shqipërinë, përpjekjet e Leas për të shpërndarë imazhin e turizmit të qëndrueshëm

  Joseph Dioguardi: Jam shqiptar, gruaja ime është “Shotë Galica”

  Australi/ Një shqiptar Kryetar i Këshillit Bashkiak

  Lajme

  Back to top button