Kelmendi mbyll karrierën si xhudiste, ja sa medalje ka fituar ajo gjatë karrierës

  Mediat serbe: E ashtquajtura Kosovë fiton medaljen e arte në Tokio

  Kënaqësin që ta dhuron Dhërmia, s’ta dhuron Turqia

  I pengon mungesa e flamurit kombëtar, mërgimtari nga Vushtrria e vendos atë në mes të detit

  Lazio rrit numrin e shqiptarëve në ekip, kërkon dhe Xherdan Shaqirin

  Prezantohet projekti i parë turistik në Kepin e Stillos , 12 km përgjatë vijës bregdetare

  Njihuni me Vunoin, fshatin piktoresk në jugun shqiptar

  Europiani i notit/ Kuqezinjtë thyejnë rekordin kombëtar, shkëlqen Dalvi Elezi

  Triumfoi në “Euro 2020”, zbulohet shuma që do përfitojë Italia

  Çmimet e larta në bregdet: Shqiptarët ankohen, turistët e huaj të kënaqur

  Te tjera

  Kelmendi mbyll karrierën si xhudiste, ja sa medalje ka fituar ajo gjatë karrierës

  Majlinda Kelmendi sot njoftoi për pensionimin nga sporti aktiv i xhudos. Majlida Kelmendi i dha fund karrierës së saj në…

  Lexo më shumë »

  Mediat serbe: E ashtquajtura Kosovë fiton medaljen e arte në Tokio

  Mediat serbe kanë reaguar pas fitores së medaljes së artë nga Distria Krasniqi në Lojërat Olimpike “Tokyo 2020”. Fitorja e…

  Lexo më shumë »

  Kënaqësin që ta dhuron Dhërmia, s’ta dhuron Turqia

  Dhërmia, pa dyshim është njëra nga perlat më të bukura të bregdetit shqiptar. Edhe këtë verë sikurse çdo verë, shumë…

  Lexo më shumë »

  I pengon mungesa e flamurit kombëtar, mërgimtari nga Vushtrria e vendos atë në mes të detit

  Një mërgimtari nga Vushtrria që po kryen pushimet në Ksamil të Sarandës, i ka penguar mungesa e prezencës së flamurit…

  Lexo më shumë »

  Lazio rrit numrin e shqiptarëve në ekip, kërkon dhe Xherdan Shaqirin

  Lazio i ka ofruar 12 milionë euro Liverpool për të blerë Xherdan Shaqirin. Shqiptaro-zvicerani pëlqehet së tepërmi nga klubi bardhekaltër…

  Lexo më shumë »

  Prezantohet projekti i parë turistik në Kepin e Stillos , 12 km përgjatë vijës bregdetare

  Projekti i parë turistik në Kepin e Stillos, në perlën e ardhshme të turizmit elitar KIS njoftoi se “Jonian Heaven”,…

  Lexo më shumë »

  Njihuni me Vunoin, fshatin piktoresk në jugun shqiptar

  Të vizitoni jugun e Shqipërisë, dhe mos të ju mbesin sytë tek fshati Vunoi është e pamundur, një kombinim i…

  Lexo më shumë »

  Europiani i notit/ Kuqezinjtë thyejnë rekordin kombëtar, shkëlqen Dalvi Elezi

  Është mbajtur në Romë, Itali kampionati Europian i të rinjve në not, në të cilën mori pjesë edhe përfaqësuesja shqiptare…

  Lexo më shumë »

  Triumfoi në “Euro 2020”, zbulohet shuma që do përfitojë Italia

  Italia mposhti Anglinë, në finalen e vlefshme për “EURO 2020”, duke fituar trofeun evropian. Ky triumf nuk do të jetë…

  Lexo më shumë »

  Çmimet e larta në bregdet: Shqiptarët ankohen, turistët e huaj të kënaqur

  Çdo sezon vere në rrjetet sociale publikohen fatura me çmimet e konsideruara të çmendura në disa zona të bregdetit. Në…

  Lexo më shumë »
  Back to top button