Elbasani

Ndodh në Elbasan/ Gruaja falsifikon testamentin e nënës shumë të pasur, lë motrat e vëllezërit të varfër

Ndodh në Elbasan/ Gruaja falsifikon testamentin e nënës shumë të pasur, lë motrat e vëllezërit të varfër

Denoncimi i radhës në emisionin “Stop” erdhi nga Elbasani nga disa familjarë që pretendojnë se janë përjashtuar nga testamenti me…
Fermeri shpikës, përdor energjinë diellore për të vaditur fasulet në tokën e tij

Fermeri shpikës, përdor energjinë diellore për të vaditur fasulet në tokën e tij

Qerim Elezi nga fshati Hardhi i Belshit thotë se fatura e energjisë elektrike është kosto tepër e lartë për fermerin…
72 vjeçari ecën 10 km mbi kalë për të shitur qumësht në Librazhd

72 vjeçari ecën 10 km mbi kalë për të shitur qumësht në Librazhd

Nga Agim Blloshmi Mehmet Skenja nga fshati Dorëz I Librazhdit, nuk ndalet së punuari që kur agon deri sa bëhet…
Çfarë po ndodh në Elbasan

Çfarë po ndodh në Elbasan

Kryeministri Edi Rama dhe Lulzim Basha mbërritën pothuajsë njëkohësisht në qytetin e Elbasanit, për ditën e verës. Simpatizantët e Partisë…
Back to top button