Show Biz

Rivale me Arbana Osmanin? Luana Vjollca bën reagimin e papritur

Për shkak të spekulimeve se kush do të marrë drejtimin e “Big Brother VIP” është përfolur për një rivalitet mes dy figurave më të njohura të ekranit, Luana Vjollcës dhe Arbana Osmanit.

Edhe pse është zyrtarizuar se prezantuesja e formatit do të jetë Arbana, zërat për një rivalitet mes tyre vazhdojnë.

Mirëpo Luana duket se ditën e sotme me nje postim i ka kthyer përgjigje këtyre lajmeve.

“Nuk ka konkurrencë. Je vetem ti përballë teje”, thuhet në thënien e shpërndarë nga moderatorja.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button