LajmeShow Biz

Dyshohet se e tradhtoi Shakirën me nënën e bashkëlojtarit të tij – ja si i kundërpërgjigjet Gavi

Në mediat gjithandej në Spanjë është përhapur lajmi se mbrojtësi i Barcelonës, Gerrard Pique e ka tradhtuar Shkarinën me nënën e bashkëlojtarit të tij Gavi.

Këngëtarja kolumbiane me të kuptuar se është tradhtuar nga Pique, ka kërkuar të ndahet nga ai.

Por, media spanjolle nuk janë ndalur me kaq, ata kanë zbuluar diçka më tutje.

Sipas tyre, Pique e ka tradhtuar të dashurën e tij, me të cilën është në lidhje qe 12 vjet dhe ka dy fëmijë, me nënën e bashkëlojtarit të tij, Gavi.

Kjo mund të jetë mëse e vërtetë pasi Gavi ka hequr nga Instagrami mbrojtësin Pique.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button