LajmeShow Biz

Edi Rama takohet me Leonardo Di Caprion: ‘Kur je komshi me të dhe të lidh mbrojtja e Vjosës’

Kryeministri i Shqipërisë është takuar me aktorin e njohur Leonardo Di Caprio, derisa po merr pjesë në Samitin e Klimës në Glasgow të Skocisë.

Përmes një fotoje të postuar nga Rama, shihet ai duke biseduar me Di Caprion.

“Kur je komshi me Leonardo Di Caprion dhe të lidh mbrojtja e Vjosës”, shkroi Rama bashkë me fotografinë e postuar.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button