BotaLajme

Një tjetër provë mbi shëndetin e Putinit, pamjet duke iu dridhur duart dhe duke ecur me vështirësi bëjnë xhiron e rrjetit

Aludohet prej kohësh që Presidenti rus, Vladimir Putin është duke vuajtur nga një sëmundje, e kjo sipas shumë analistëve, shpjegon vendimin e tij për të pushtuar Ukrainën.

Mirëpo në një video të publikuar së fundmi, forcohen më shumë këto dyshime. DailyMail ka publikuar disa pamje teksa Putini shihet duke takuar liderin bjellorus, Alexander Lukashenko. Putin shihet me duart që i dridhen dhe teksa ecën me vështirësi.
https://videos.dailymail.co.uk/preview/mol/2022/04/26/6049225000221886595/636x382_MP4_6049225000221886595.mp4?_=1
Analistët dhe ekspertët, kanë pretenduar këto muaj se lideri i Kremlinit mund të vuajë nga një sëmundje e shëndetit mendor. Kjo për faktin se fytyra e tij është e fryrë, simptoma të cilat sipas tyre janë të sëmundjeve që lidhen me shëndetin mendor.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button