Lajme

A jeni gati? Edhe pak orë nga meçi i madh, Krasniqi – Bosel

Sonte me fillim nga ora 23:00 do të zhvillohet meçi i madh në boksin profesionist në mes Robin Haxhi Krasniqit dhe Bosel.

Haxhi Krasniqi do të mundohet që t’i mbrojë tituj e tij në një meç që pritet të jetë mjaft i vështirë.

Këtë meç mund ta shikoni LIVE tek ne përmes linkut që ju paraqesim më vonë.

Rrini me ne për informacionet më të fundit nga ky duel i madh.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button