Lajme

Vjosa Osmani e Edi Rama mezi e shohin me sy njëri-tjetrin

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, dhe presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, kanë raporte tejet të ftohta në mes veti. Një gjë e tillë është vërejtur edhe në një takim të mbajtur dje në Greqi në kuadër të Samitit SEECP (procesi i bashkëpunimit të Evropës Juglindore).

Kreu i qeverisë shqiptare ka publikuar një njoftim në profilin e tij zyrtar në “facebook”, të shoqëruar edhe me fotografi në kuadër të Samitit. Në albumin e publikuar ka fotografi të Ramës duke bashkëbiseduar me pjesëmarrësit, përfshirë edhe presidentin e Serbisë, Aleksander Vucic, derisa presidentja Osmani shihet vetëm në një fotografi, dhe atë një fotografi e përgjithshme e tryezës ku shihen të gjithë pjesëmarrësit.
Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button