Lajme

Rita Ora nostalgjike: E lumtur ta xhiroja këtë video në Kosovë

Rita publikoi në InstaStory disa pamje nga klipi i xhiruar në Kosovë, duke shkruar: “Gëzuar ditëlindjen ‘Shine Ya Light’”.

Rita Ora këtë këngë e kishte xhiruar para nëntë viteve në Kosovë, duke shkëptur kështu imazhe të Kosovës në tërë botën.

Këngëtarja shqiptare ka kujtuar lansimin e kësaj kënge, që e kishte realizuar në vitin 2012, dhe edhe në këtë përvjetor, ajo nëpërmjet rrjeteve sociale iu kujtoi ndjekësve të saj për prejardhjen e saj nga Kosova.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button