Lajme

Papagalli shfaqet në kamerat e sigurisë së autostradës – bëhet hit në internet

Bota është duke xhiruar pamjet e një autostrade në Curitiba, Brazil për shkak se regjistrimi i trafikut u ndërpre nga një papagall kureshtar.

Një kamera CCTV në Brazil regjistroi trafikun nga pamja e një zogu dhe më pas zogu hyri në kornizë disa herë nga anët e ndryshme të kamerës.

Pamjet e papagallit duke u përgjuar para kamerës u bënë hit pasi u postuan në internet nga kompania që vendosi kamerën e trafikut.

Zogu që shihet në pamje është një papagall bruz Amazon.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button