Lajme

Mehaj: jep lajm tjetër sukses i komandove të FSK-së

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj ka njoftuar se është realizuar me sukses të plotë kursi për vëzhgim dhe zbulim në operacione luftarake.

Mehaj ka shkruar në Facebook se ky kurs është realizuar nga specialistët britanik dhe specialistët tanë të shkolluar në Divizionin e Taktikave të Blinduara dhe Vëzhgimit në Warminster.

“Falënderim i veçantë për Mbretërinë e Bashkuar për mbështetjen e madhe në të gjitha aspektet.

Forca djema. Vazhdojmë me sukseset e reja”, ka shkruar ai.
https://www.facebook.com/mehaj.armend/posts/224275269798044Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button