Lajme

Gjithmonë sportive, por tri kampionet e Kosovës shfaqen elegante si asnjëherë tjetër

Distria Krasniqi, Nora Gjakova dhe Majlinda Kelmendi janë tri figurat që kanë bërë krenar gjithë shqiptarët me arritjet e tyre në sportin e xhudos.

Por, kampionet e Kosovës gjithmonë i kemi parë tejet sportive duke qenë se edhe aktiviteti i tyre është i tillë.

Por, së fundmi ato janë shfaqur elegante si asnjëherë më parë.

Të trija vajzat, gjatë ditës së sotme, me pjesëmarrjen e tyre në përurimin e Qendrës Nacionale të Xhudos në Pejë, janë shfaqur me plot sharm dhe elegancë në paraqitjen e tyre.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button