LajmeTe tjera

Florian Marku sot feston ditëlindjen, bashkëshortja bën postimin emocionues

Florian Marku vetëm pak ditë më parë, ia doli të mposhtë boksierin ukrainas, Maxim Prodan duke i rrëmbyer titullin kampion në kategarinë IBF.

Sot boksieri shqiptar feston ditëlindjen e tij të 29 dhe padyshim që një nga personat që e ka uruar është edhe bashkëshortja e tij i cila është shtatzënë.

Në një foto me Florianin ajo shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime. Jam me fat që kam një person si ty në krah. Mezi po pres që të vij në jetë fëmija jonë dhe të plakemi bashkë. Të dua shumë,” shkruan Irini. /abcnews.al/

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button