LajmeShow Biz

Bebe Rexha publikon fotografinë e fëmijërisë: Me stërgjyshen time në Gostivar

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha nëpër intervistat e saj të shumta përmend gjithmonë rrënjët e saj shqiptare, duke mos harruar të potencojë se sa krenare është për origjinën e saj.

Së fundi ajo ka publikuar një fotografi me stërgjyshen e saj, kur Rexha ishte vetëm katër vjeçe. Fotografia zë vend në Gostivar të Maqedonisë.

”Unë dhe stërgjyshja ime në Gostivar, Maqedoni, kur isha 4 vjeçe”, ka shkruar Bebe Rexha në mbishkrimin e fotografisë.

Këngëtarja e famshme është me origjinë nga Dibra.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button