Lajme

“E ka gëlltitur të gjithë telefonin”, rasti që ndodhi në Kosovë përmendet në emisionin shumë të njohur amerikan

Një lajm i çuditshëm që ka ndodhur javën që shkoi në Kosovë ka bërë gjiron e botës.

Emisioni shumë i njohur amerikan, The Late Late Show with James Corden, ka përmendur lajmin se një person ka gëlltitur të gjithë telefonin në Kosovë.
Rasti kishte ndodhur në një burg, ku një i burgosur kishte përbirë të gjithë telefonin Nokia dhe pastaj është dashur ndërhyrja e kirurgëve që t’i largohet nga trupi.

Corden i ka kushtuar një segment të tërë këtij lajmi jo fort të zakonshëm.
“Kalojmë në Kosovë ku kirurgët kanë arritur të largojnë nga trupi i një njeriu telefonin Nokia. Është e vërtetë, shikoni pamjet X-ray. Një njeri e ka ngrënë telefonin Nokia”, thotë Corden në emisionin e tij, shkruan GAzeta Express.

Tutje ai fillon talljet së bashku me pjesëtarët e tjerë të emisionit si dhe hamendëson se në cilën mënyrë mund ta kishte bërë këtë veprim personi.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button