Lajme

Luljeta Bozo: Asnjë s’mund ta pengojë Berishën të hyjë në Parlament, e ka votuar populli!

Deputetja e Partisë Socialiste, Luljeta Bozo është shprehur se Sali Berishën e ka votuar populli, ndaj dhe asnjë nuk mund ta pengojë të hyjë në Parlament.

Lidhur me vendimin e SHBA, ajo ka theksuar se duhet të ketë “arsye shumë të forta”.
“SHBA-të që kanë marrë atë vendim kanë pasur arsye shumë të forta, nuk e diskutoj fare, aq më tepër për një person që ka drejtuar për aq vite. Nëse hyn apo jo në parlament kjo varet nga dëshira e personit vet. Atë e ka votuar populli, ndaj nuk ka asnjë që ta pengojë të hyjë në Parlament”, deklaroi Bozo për Euronews.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button