Lajme

Mijëra tifozë të Liverpoolit dëfrehen në Paris me këngën e Dua Lipës

Liverpooli dhe Real Madridi do të takohen sonte në finalen e Ligës së Kampionëve.

Ndeshja mes tyre do të zhvillohet në “Stade de France” nga ora 21:00.

Pak orë para ndeshjes, në Paris po mbizotëron atmosferë fantastike.

Tifozët e Liverpool po dëfrehen me këngë, teksa mijëra prej tyre po e këndojnë këngën e Dua Lipës, One Kiss.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button