Lajme

Albanese ka disa shqiptarë në partinë e tij

Ish-ambasadori i Kosovës në Australi, Hajdin Abazi, ka thënë se në partin e kryeministrit të ri australian, Antoni Albanese, ka disa shqiptarë.

“Është një lajm i mirë fitorja e Partisë Labore, pasi ka shumë shqiptarë që janë të involvuar dhe kanë ndikim”, tha ai.

Abazi tha se në kuadër të partisë është edhe Xhim Mehmeti.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button