Lajme

Presidentja Osmani: Flokët i drejtova pas 12 vjetësh, më bindi Valdrin Sahiti

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka pranuar se i ka drejtuar flokët pas një kohe të gjatë, dhe atë enkas për të marrë pjesë në organizimin e mbrëmshëm të stilistit kosovar, Valdrin Sahiti, ku pati prezantim të kreacioneve të tij.

E para e shtetit që vishet pikërisht nga Sahiti, ka pranuar se kreatori është shumë kërkues, sa që është pikërisht ai që e ka bindur ta bëjë edhe ndryshimin e flokëve pas 12 vjetësh.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button