LajmeShow Biz

Enca pasi u bë banore e Dubait: Kam punuar, mentaliteti i dobët do të ju lë të varfër

Enca Haxhia, ka treguar gjithmonë se i pëlqen udhëtimet në vende të largëta dhe luksoze, teksa vitet e fundit shihet se e viziton shumë shpesh Dubain, ndërsa i referohet si shtëpi e dytë.

Këngëtarja që në çdo klip të këngës së saj është tejet provokuese me performancë erotike, ka njoftuar kohët e fundit se ka fituar zyrtarisht edhe shtetësinë e Emirateve të Bashkuara Arabe.

Në një video të publikuar në InstaStory, ajo thotë se tashmë është banore rezidente e Dubait.

Ndërkohë pas lajmit, Enca shpesh është akuzuar nga ndjekësit për ‘Dubai Porta Potty’, një video që u bë publike ditë më parë. Pasi bëri të ditur lajmin se është bërë banore rezidente në Dubai, Enca ka reaguar për këto akuza ndaj saj.

“Para se të turpëroni veten në mesazhe e komente po ju rikujtoj se unë jam ‘selfmade boss’ që ka punuar që në moshën 16-vjeçare dhe ka patur sukses. Mentaliteti i dobët do iu lëjë të varfër e të mjerë. Kështu që në vend se të urreni merrni disa leksione nga më e mira. Kam qëndruar në heshtje dhe larg vëmendjes për shumë gjatë dhe keni harruar se kush është mbreti. Gjithashtu, tregoni respekt për artisten e parë shqiptare që hapi rrugën që muzika shqiptare të dëgjohet ndërkombëtarisht”- ka vazhduar ajo.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button