Lajme

Basha i ashpër: Koha e Berishës ka mbaruar, jo përdorimit të partisë për interesa personale

Koha e Sali Berishë ka mbaruar. Kështu u shpesh sot Lulzim Basha teksa po futej në selinë blu në një takim me kryesisë e grupit parlamentar.

Për Bashën bashkë me Berishën kanë mbaruar edhe mandatet e skaduara dhe përdorimi i forumeve të partisë për interesa personale.

“Foltorja” e Berishës, Këlliçi: Kush vë shenjë barazimi midis atyre që rrëzuan diktaturën dhe narkoshtetit gabon rëndë
Basha: Koha e Sali Berishës ka mbaruar! Bashkë me të ka mbaruar edhe koha e mandateve të skaduara. Dhe përdorimi i forumeve të partisë për interesa personale. Asgjë dhe askush nuk do ta kthejë PD në një bunker për interesa personale.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button