Lajme

Gjithçka gati – Mësohet ora e sakt e meçit të madh Robin Krasniqi – Bosel

Nesër do të jetë një natë e madhe për adhuruesit e boksit.

Boksieri shqiptar, Robin Krasniqi do të takohet me Bosel në “Getec Arena” të Gjermanisë për të mbrojtur titujt e tij.

Ky meç fillon nga ora 23:00 ( e shtune), ku e ka konfirmuar dhe vetë boksieri përmes profilit të tij zyrtar në ‘Facebook’.

Gjithashtu meçin mund ta ndiqeni edhe drejtpërdrejt në televizionin shtetëror gjerman ARD.

Kujtojmë se dy boksierët sot përfunduan edhe peshimet zyrtare që rezultuan të suksesshme.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button