Lajme

Kim ngjit Korabin: Gjithmonë gjej forcë dhe frymëzim nga malet e Shqipërisë

“Ndërsa verës i vjen fundi, kam qenë duke reflektuar për sfidat dhe mundësitë që më presin. Vendosa që të përgatitem duke ngjitur majën më të lartë të Shqipërisë, Malin e Korabit.

Nuk e di nëse ka të bëjë me faktin që rrënjët e familjes sime janë në male, por gjithmonë gjej forcë dhe frymëzim në malësitë e Shqipërisë.”

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button