Lajme

Aktori njohur hollivudian kërkon foto nga Kosova për projektin e tij

Aktori i njohur hollivudian, Joseph Gordon-Levitt, pak orë me parë ka publikuar një kërkesë në profilin e tij në Facebook nëpërmjet së cilës kërkon fotografi interesante nga Kosova. Levitt nuk jep shpjegime por thotë se bëhet fjalë për një projekt të ri shumë intersant.

Ylli i njohur i filmave: “The Dark Knight Rises”, “Snowden”, “Don Jon”, “The Walk”, “Inception”, “The Trial of the Chicago 7”, në Facebook kërkon nga banorë të kosoves dhe jo vetëm fotografi nga lokacione të ndryshme. Në krah fotos së realizuar në Kosovë ai shkruan:

Hey Kosova! Jam duke kërkuar fotografi interesante të realizuara nga kudo në Kosovë për një projekt të ri. Kështu që gjeni një foto tuajën dhe dërgojeni në këtë Link.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button