Lajme

Qeni del në ekran teksa transmetohej live parashikimi i motit, videoja bëhet virale

Këlyshi Storm i bëri shikuesit të qeshin kur u shfaq në ekran gjatë një parashikimi të motit të transmetuar në Toronto.

Meteorologu Anthony Farnell paraqiti parashikimin e motit dhe qeni eci rastësisht pranë tij. Pas ca kohësh, meteorologu u tha spektatorëve se ishte qeni i tij, se ai ishte në ndërtesën ku punon dhe se kishte marrë ëmbëlsira.

Njerëzit komentuan në mediat sociale se ishin të lumtur të shihnin qenin gjatë parashikimit të motit dhe se do të donin që kjo të ndodhte më shpesh.

Ata shkruan se qeni nuk e shqetësoi aspak Antonin, por ishte i qetë dhe e ndoqi.

Përveç punës, Stormi i vogël shoqëron shpesh pronarin e tij në ngjarje të ndryshme, dhe Anthony gjithashtu ka hapur një profil në Instagram vetëm për qenin, ku poston fotot e tij.

Video KËTU

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button