Lajme

E pabesueshme/ Burri ngel 192 herë në testin për patentë shofer

A keni menduar ndonjëherë sa është i vështirë provimi teorik i autoshkollës? Nuk është aq shumë i vështirë, sidomos kur përshkushtohesh.

Mirëpo kjo sfidë duket të jetë shumë e vështirë për 50 vjeçarin nga Polonia, që ka aplikuar për provim teorik për të 193-tën herë.

A mund ta besoni këtë? Disa njerëz, pavarësisht nga sfida që kanë përballë, mund ta kenë dobësi mësimin, mirëpo ky na tregoi se nuk dorëzohet assesi.

Burri nga Polonia ka shpenzuar 1,300 euro deri më tani, mirëpo ka dështuar aq shumë herë nga provimi teorik sa mund të duket e pabesueshme, dhe absurde.

E çuditshme, por e vërtetë, të gjithë tashmë në qendrën lokale e njohin burrin nga Polonia, që ishte 33 vjec kur ai filloi me tentimet e tija për tu pajisur me patentë shofer.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button