Lajme

Aktori i njohur hollivudian në rolin e një shqiptari, shfaqet me varëse argjendi dhe kthehet në gangster

Aktori i njohur, Vinnie Jones do të luajë rolin e një gangster shqiptar në sezonin e dytë të filmit “Ligji dhe Rendi”.

Si pasojë, 56-vjeçari është kthyer në tullac dhe ka ndryshuar stil të veshuri. Ai është fotografuar gjatë prapaskenave të filmit, teksa mbante të veshur një T-shirt të ngushtë të zi dhe pantallona të thjeshta. Veshja e Vinnie spikaste nga rripi dhe këpucët me stil dhe një eliminues të madhe argjendi tërheqëse që mbante në qafë.

Sipas Deadline, personazhi i Vinnie është nga një bandë mizore e shumë viteve më parë në Europë.
Sa i përket jetës private, futbollisti i kthyer në aktor humbi gruan e tij Tanya në korrik të 2019, kur ajo tragjikisht pas një beteje gjashtëvjeçare me kancerin.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button