Lajme

Mërgimtari nuk mban dot lotët: Do të më mungojë shumë Kosova

Një mërgimtar ka shpërthyer në lot teksa po kthehej pas në perëndim, pas pushimit në Kosovë.

Ai ka thënë se nuk ka qenë qe dy vite në Kosovë, dhe teksa është pyetur se a i ka munguar vendi ynë, ai ka shpërthyer në lot duke thënë se i ka munguar shumë Kosova.

Ai ka thënë se do ta merr malli shumë për prindërit dhe për familjarët e tjerë.

Kujtojmë se disa mërgimtarë nuk kanë qenë qe dy vite në Kosovë për shkak të situatës pandemike në vend.https://www.facebook.com/watch/?v=999576537538683http://

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button