Fieri

Skandali, si shiten produktet ushqimore të skaduara, shitësja: “Unë i ha dhe vetë!”

Skandali, si shiten produktet ushqimore të skaduara, shitësja: “Unë i ha dhe vetë!”

Emisioni “Stop” u ndal në Fier, ku një qytetar ka blerë produkte të skaduara në një supermarket. Ai ka blerë…
Të enjten hapet spitali i Fierit, ja si do të funksionojë

Të enjten hapet spitali i Fierit, ja si do të funksionojë

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu tha se Spitali i Ri Memorial i Fierit do të hapet ditën e enjte. “Bëhemi…
Video/ Publikohen pamje nga Spitali i Fierit, ja si duket kantieri i ndërtimit pas 57 ditësh punë

Video/ Publikohen pamje nga Spitali i Fierit, ja si duket kantieri i ndërtimit pas 57 ditësh punë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak më parë në “Facebook” pamje të reja nga kantieri i ndërtimit të spitalit rajonal…
Liqenet e Lumarës, bukuri natyrore ku ndërthyren ngjyrat, bimët dhe krojet

Liqenet e Lumarës, bukuri natyrore ku ndërthyren ngjyrat, bimët dhe krojet

“Une vizitoj Shqiperine” Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi ka ftuar turistët e huaj dhe vizitorët vendas të vizitojnë…
Back to top button