Lajme

Bëhet viral reagimi i qenit të Policisë kur sheh Vulinin

Përdoruesit e Twitter ka nxjerrë nga arkivi një skenë interesante që ndodhi gjatë një vizite të Ministrit të Punëve të Brendshme të Serbisë, Aleksandar Vulin, në njësitë policore.

Çdo gjë në video duket normale në fillim, ministri po inspekton rastësisht njësitë. Diku afër fundit të rendit, megjithatë, vjen një qen policie, i cili pati një reagim interesant.

https://video.gjirafa.com/wphkg3ey3we59lnw-mp4

Vulin qeshi i hutuar dhe vazhdoi rrugën përballë qenit që nuk ndalej duke lehur.

“Një qen nuk bën gabime, kurrë”, thuhet në videon e publikuar.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button