LajmeShow Biz

Banorët e Big Brother VIP falen brenda shtëpisë së famshme

Ajo çka po ndodh brenda shtëpisë më të famshme shqiptare, Big Brother VIP Albania, vazhdimisht po përbën lajm nëpër mediat rozë.

Së fundmi mediave nuk iu ka ikur një moment nga përditshmëria e banorëve VIP të kësaj shtëpie.

Aty, dy konkurrentë shihen duke kryer rite fetare, përkatësisht duke u falur, shkruan Reporteri.net.

Bëhet fjalë për Sabianin dhe konkurrentin nga Kosova, Elhaid Cufin.

Aty dy me sa duket janë praktikues të fesë islame.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button