Lajme

Vjen lajmi i mirë për të gjithë shqiptarët që duan të ikin në Amerikë

Aplikimet për lotarinë amerikane do të hapen edhe këtë vit.

Departamenti i Shtetit ka njoftuar se aplikimet do të hapen më 6 tetor.

Aplikimet do të hapen të mërkurën në orën 12:00 dhe do të zgjasin deri në 9 nëntor.

Kjo është një mënyrë mjaft e mirë për ata që duan të provojnë fatin dhe të prekin ëndrrën amerikane.

Megjithatë, ende e paqartë është se çfarë po ndodh me fituesit e viteve të shkuara.

Një pjesë e madhe e atyre që kanë fituar ngelën pa takime.

Gjithsesi, tashmë është e konfirmuar.

Aplikimet për vitin e ardhshëm hapen javën që vjen dhe ku i dihet, mund të jeni edhe ju fitues.

Do aplikoni këtë vit?

Na shkruani!

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button