Lajme

Arinjtë ‘mësyjnë’ në kampin ku flinte Putin/ Ironia e stafit: U larguan sapo panë Presidentin rus

Presidenti rus, Vladimir Putin, së fundmi ka qenë në një udhëtim në Siberi ku ka fjetur në një kamp. Por ndodhi një e papritur, pasi kampit iu afruan arinjtë.

“Çdo gjë shkoi në rregull, dhe arinjtë u larguan sapo morën vesh që aty ishte Presidenti rus,” tha me shaka një pjesëtar i stafit të tij.

Dmitry Peskov bëri këtë koment teksa intervistohej për aventurat e fundit të Putin në rajonin e shkretë lindor.

Me këtë shaka, stafi nuk humbi rastin të tregonte se Vladimir Putin është më i fortë se kurrë. Në një video të publikuar nga udhëtimi, Putin dëgjohet teksa flet me kreun e sigurisë, i cili tha se “një ose dy arinj iu afruan kampit”.

“Edhe vetë ariu u tremb kur pa që aty ishte Putin,” vazhdoi ai.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button