Lajme

Gruaja e Gjokoviqit vjen në Kosovë, do të shpërndajë ndihma nëpër manastire

Gruaja e tenistit serb, Novak Gjokoviq, Jelena Gjokoviq, këtë të shtune ka mbërritur në qytetin e Graçanicës së bashku me Mohandjin.

Jelena Gjokoviq, e cila është drejtoresh e Fondacionit Novak Gjokoviq së bashku me Mohandji nga Fondacioni Mohandji do të vizitojnë manastiret në Kosovë dhe do të dorëzojnë ndihma humanitare, shkruan Kossev.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button