Lajme

Vajza nga Italia habitet me makinat luksoze që pa në rrugët e Shqipërisë: Çfarë pune bëni? Më mësoni dhe mua

Ditet e fundit po qarkullon ne rrjetet sociale nje video ku nje vajze italiane tregon eskperiencen e saj ne Shqiperi.

“Kur isha ne Shqiperi, pash qe shumica e Shqiptareve preferonin Mercedes dhe Audi, dhe jo makina dosido, por makina me vlere 100 mije euro. Mendoja se makina ime Audi a4 i vitit 2010 ishte e bukur, por u gabova. Kam nje apel per gjithe Shqiptaret qe kane makina te bukura, ose me adoptoni, ose me mesoni zanatin tuaj”.

Ky ishte apeli i vajzes italiane, per me teper ndiqni videon.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button