Lajme

Ky është heroi që i prishi koncertin Bregoviçit, kërkojnë ndihmë për t’a liruar nga policia!

Disa e quajnë hero për aktin e berë gjatë festës së birrës, të tjerë ndajnë mendim të kundërt. Një thirrje është lëshuar për ndihmë nga përkrahësit e tij.
I lus miq e dashamirë në përkrahjen e lirimit të menjëhershëm të Josif Gorrea që mbahet në Polici për rastin e gazit lotësjellës në Korçë.
Lus t’ë gjithë miq e dashamirë ta shikojme t’i ndihmojmë si me gjobë dhe me avokat.

Ai e kreu punën. Mos t’a lajmë në baltë.
#UneJamJosifGorrea
Shpërndarje

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button