Lajme

Përqafim vëllazëror – A tregon kjo fotografi se Rama dhe Kurti i kanë rregulluar raportet?

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar një fotografi me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti gjatët Samitit të gjashtë shteteve të Ballkanit Perëndimor, të mbajtur në Tiranë.

Duket se ky Samit i ka shkrirë raportet mes dy kryeministrave shqiptar, pas ftohjes së tyre pasi që parti e Albin Kurtit mori pjesë në zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri.

Në fotografi Rama e ka marrë në përqafim Kurtin.

Shfaq më shumë

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button