Lajme

Merret vendimi për pilotin grek, e pabesueshme çfarë vendos gjykata

Gjykata greke vendosi që Babis Anagnostopoulos, vrasësi i gruas së tij, Caroline Crouch të mbetet në qeli.

Mësohet se 32-vjeçari, Babis Anagnostopoulos është dërguar për arsye sigurie, jo në të burrave por atë të grave në Korydallos, raportojnë mediat greke.

Gjatë seancës gjyqësore, Babis ka deklaruar se nuk ka planifikuar gjithcka dhe se ishte penduar për ngjarjen e rëndë duke kërkuar dëshminë e fqinjëve të tij të cilët sipas tij do dëshmojnë martesën e lumtur që kishin.

Pas më shumë se 1 muaj, policia e cila nuk arriti të kapë asnjë grabitës, shoqëruan në komisariat pilotin ku rrëfeu ngjarjen e rëndë që kishte kryer.

Shfaq më shumë

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button