LajmeSport

Boksieri Shefat Isufi mposht me ”knock-out” në Beograd, kubanezin Ericles Torres Marin

Boksieri shqiptar, Shefat Isufi, këtë të premte është ndeshur në Beograd me kubanezin Ericles Torres Marin, të cilin e ka mposhtur me ”knock out” qysh në raundin e dytë.

Isufi ishte dukshëm më i mirë që nga fillimi se sa kubanezi të cilin arriti ta rrëzoi disa herë dëri në momentin kur Torres Marin u dorëzua, njofton Klan Kosova.

Kjo përballje mes tyre u zhvillua në kuadër të turneut ”Petkos Boxing” dhe u transmetua direkt në Klan Kosova dhe ArtMotion.

Shfaq më shumë

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button